Kūrimo paslaugos

Mūsų specialybė - programinės įrangos aplikacijų kūrimas, jau daugiau negu 15 metų esame Europoje vienu iš didžiausiu žodynų (kaip spausdintų, taip ir elektroninių) leidėju. Per šį laiką laiką sukaupėme daug patirties žodynų kūrimo srityje: kalbų duomenų apdorojimo, rinkimo bei elektroninių programėlių kūrimo srityse.

Mūsų lankstumas

Mūsų paslaugos - įvairios, mes galime padėti savo klientams jų publikacijų leidybos procese, arba klientai gali mums suteikti visas savo duomenis ir mes pasirūpinsime visa leidybos procedūra.

Saugumas 

Vienas iš mūsų prioritetų - mūsų klientų duomenų saugumas. Mes dirbame su auksčiausios kokybės įranga, pvz., su duomenų kodavimu ir online produktų aktivavimu taip, kad Jūsų duomenys būtų tikrai saugios ir kad išvengtume duomenų pažeidimo. Mumis galima pasitikėti, jei reikia mūsų elektroninių žodynų kūrimo arba duomenų apdorojimo paslaugų.

Mūsų porfelis

Mūsų siūlomos kūrimo paslaugos neapima tik žodynų leidybos srities. Pagal reikalavimą galime parengti taip pat įvairias programas ir kitus leidinius, pvz., enciklopedijas, žinynus, katalogus, vadovėlius ir pan.

Prašome pasižiūrėti kiekvieniame svetainės skyriuje.