Mūsų partneriai ir projektai

Štai pateikti trumpi mūsų partnerių pristatymai:


Super Spanisch 

Nemokama ispanų kalbos mokymosi svetainė. Tai Vokietijos svetainė, kur galima surasti daug įdomios ir naudingos informacijos apie ispanų kalbą: testus, kursus, žodyną, pokalbius ir daug daugiau.

Hangukdrama 

Hangukdrama 

Korėjiečių ir japonų kalbos tinklaraštis. Autorius rašo apie įvairius šių kalbų reikalus kaip iš kalbotyros požiūrio, taip pat ir iš normalaus kalbos vartotojo požiūrio. Ten galima taip pat surasti straipsnius apie kultūrą, įdomią literatūrą, profesinę informaciją ir pan.

Dict.com    

Dict.com - tai unikalus didelis elektroninis žodynas, kuris apima 30 kalbų ir 900 jų kombinacijų. Žodynas tinka kalbos besimokantiems ir visiems, kurie nori labai gerai suprasti kalbą. Žodynas siūlo gimtakalbių įrašytą tarimą, vartojimo pavyzdžius, frazes, gramatikos apžvalgą ir daug daugiau.

Language Life     

Svetainė, kuri siūlo 11 kalbų kursus. Siūlomi kursai skirti verslui, kelionėms, vaikams, kalbos egzaminų ruošimuisi ir kitiems reikalams. Pirma paskaita ir keletas testų - nemokamai.

 

Russificate School     

Tarptautinė online rusų kalbos mokykla siūlo daug įvairių kursų, paskaitų ir įdomių patarimų tiems, kurie mokosi rusų kalbos. Ten galima surasti taip pat tinklaraštį, kur aptariami įvairūs rusų kalbos bei kultūros reikalai. Pateikiama taip daug naudingos mokymosi medžiagos.